• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/photogallery/732/DSC01487.JPGБібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Шкільна бібліотека – інформаційний центр школи!

ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 5 КЛАСУ НА 2018-2019Н.Р.

Витяг з протоколу №1

засідання педагогічної ради вчителів Рожнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

від 13.02.2018 р.

Голова засідання –Бєлінська Т.Г.

Секретар – Бєляєва Г.М.

Присутні – 16

Відсутні – 2 (Березовська В.М., Боровик М.В.)

Порядок денний

1. …. 2. …..

3. Про замовлення підручників для 5 класу на 2018-2019 навчальний рік

Слухали

1. 2.

3. Бєлінська Т.Г., директор НВК, довела до відома присутніх, що керуючись листом МОН від 06.02.2018 №1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу», листом департаменту освіти і науки від 08.02.2018 №12-01-13/553 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу», листом відділу освіти Броварської РДА від 09. 02.2018 № 01-23/143 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» необхідно педагогічному колективу НВК обрати і замовити підручники для учнів 5 класу на 2018-2019 навчальний рік у зазначені терміни.

Ухвалили:

1. Заступнику директора НВК з навчально-виховної роботи Дворник Н.О. забезпечити своєчасне замовлення підручників для 5 класу на 2018-2019 н.р. До 15 лютого 2018 р.

2. Затвердити перелік підручників для учнів 5 класу на 2018-2019 н.р., вибраних вчителями-предметниками згідно інструктивно-методичних рекомендацій.

Назва підручника

Автор

Мова підручника

Замовлено:

для учнів

для вчителів

1

українська мова

О.В. Заболотний

укр.

18

1

2

українська література

Л.Т. Коваленко

укр.

18

1

3

англійська мова 5-й рік н.

А.М. Несвіт

укр.

18

1

4

німецька мова 1-й рік н.

М.М.Сидоренко

укр.

18

1

5

зарубіжна література

Є.В.Волощук

укр.

18

1

6

математика

Н.А.Тарасенкова

укр.

18

1

7

природознавство

Т.В.Коршевнюк

укр.

18

1

8

основи здоров`я

Т.Є.Бойченко

укр.

18

1

3. Бібліотекарю НВК Мехед О.П. здійснити замовлення в паперовому та електронному варіантах. До 15 лютого 2018 р.

Голова засідання Т.Г. Бєлінська

Секретар Г.М. Бєляєва

День Соборності України

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти, на землі.

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою.

Тому з метою вшанування Дня Соборності України в Рожнівському НВК було проведено загальношкільну лінійку «День Соборності України»,/Files/photogallery/847/DSC02865.JPG виховні години, перегляд відеоматеріалу про значення Дня Соборності України для її народу. В бібліотеці підготовлено виставку літератури «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить!»./Files/photogallery/847/DSC00803.JPG

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор НВК

_______________

Т.Г.Бєлінська

План проведення місячника шкільних бібліотек

у Рожнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальний

Перший тиждень

1. Оголошення про Місячник шкільних бібліотек

02.10-06.10

бібліотекар, класні керівники

2. Круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях »

3. Конкурс малюнків «Ми за здоровий спосіб життя»

4. Літературний турнір «Що я знаю про здоровий спосіб життя»

5. Тест «Чи гарний ти читач?»

Другий тиждень

1. Книжкова виставка «Здорова людина – здорове суспільство»

09.10-13.10

бібліотекар, класні керівники, вчитель фізкультури

2. «Козацькі забави» до Дня захисника України

3. Інтелектуальна гра «Раціональне харчування»

4. Веселі старти для учнів 1-4 класів до Дня захисника України

5. Виставка малюнків до Дня захисника України

Третій тиждень

1. Рейд-перевірка підручників

16.10-20.10

бібліотекар, класні керівники

2. Виготовлення закладок

3. Диспут на тему: «Здоров`я – вічна мрія людства»

4. Знайомство з бібліотекою учнів 1 класу

5. Бібліотечний урок у 2 класі

Четвертий тиждень

1. Книжкова виставка «Вороги юності та краси»

23.10-27.10

бібліотекар, класні керівники, вчитель образотв. мистецтва

2. Вікторина «Вічні цінності життя»

3. Конкурс малюнків «Здоров`я – це круто!»

4. Оформлення інформації «Хто кращий читач?»

5. Підведення підсумків Місячника шкільних бібліотек

/Files/photogallery/836/DSC00787.JPG 23 жовтня бібліотекар Мехед О.П. провела екскурсію для вихованців дошкільної групи НВК "Ознайомлення з бібліотекою".

Вихователь дошкільної групи розповіла дітям про роботу бібліотекаря. А бібліотекар познайомила вихованців із своїм робочим місцем, розповіла дітям про дитячі книжечки, про правила поводження в бібліотеці. /Files/photogallery/836/DSC00788.JPG

На закіння зустрічі діпрочитали напамять вірші про зиму та колядки.Усім дітям дошкільної групи сподобалася екскурсія до бібліотеки.

тиждень енергоефективності

/Files/photogallery/791/DSC00472.JPG

Тиждень енергоефективності

в навчальному закладі було проведено Тиждень енергоефективності.

Протягом тижня класні керівники та класоводи провели тематичні години спілкування на теми: «Енергоефективність у побуті та школі», «Ощадливість – ознака гарного господаря», «Як навчитися береги теплову та електроенергію» тощо. Було організовано конкурс дитячих малюнків серед учнів початкових класів. Учні 5-9 класів написали твори та підготували реферати на тему енергоефективності, які допомагала знайти бібліотекар./Files/photogallery/791/DSC03986.JPG
ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

/Files/photogallery/732/DSC02249.JPG

Посвята в читачі

3 лютого в Рожнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбулося свято «Посвята в читачі».

Бібліотекар Мехед Оксана Петрівна з учнями початкових класів підготувала цікавий матеріал про виникнення книги, що означає слово «бібліотека». Учнів 1 класу казкові герої познайомили з правилами користування книгою, /Files/photogallery/732/DSC02221.JPGа Королева Книга вручила первачкам пам’ятки та закладки на згадку про сьогоднішнє свято. Знайка, Незнайко та Фарба загадували цікаві загадки про казкових персонажів. В кінці свята первачки дали Обіцянку юного читача./Files/photogallery/732/DSC02236.JPG

Бібліотекар Мехед О.П. закінчила свято словами Т.Г. Шевченка «…Учітесь, читайте, і чужому научайтесь й свого не цурайтесь». людина, яка вміє і любить читати – то щаслива людина. Потім вона запросила усіх учнів 1 класу у бібліотеку.
Сьогодні суспільство робить запит на особистість гармонійно розвинену, високоосвічену, високоерудовану, соціально активну.
Шкільна бібліотека сприяє розвитку навчально–виховного процесу, забезпеченню базового рівня освіти, вихованню в учнів відповідальності, національної свідомості, формуванню в них потреб саморозвитку і вдосконалення. У сучасних умовах завданнями шкільної бібліотеки є не тільки бібліотечно–інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків навчально–виховного процесу у засвоєнні як програмних, так і позапрограмних вимог, у самоосвіті та дозвілевій діяльності, а і виховання в учнів інформаційної культури – сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел.

Основою інформаційної культури особи є знання про інформаційне середовище, закони його функціонування та розвитку, а головне – досконале вміння орієнтуватися у безмежному сучасному світі інформації. Шкільна бібліотека є фундаментом освіти і самоосвіти. скарбницею людського знання.

Інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу починається з попередньої роботи, з вивчення запитів книгокористувачів. Ця робота включає в себе цілу систему заходів: аналіз читацьких формулярів, опитування, бесіди, спостереження. Застосування всіх заходів у комплексі дозволяє отримати достовірні висновки про характер і мотивацію читання, - а отже інформаційних потреб читача.

Проблему формування в учнів основ інформаційної культури вирішуємо двома шляхами: Важлива ланка інформаційної діяльност бібліотеки – це робота з батьками учнів школи. Щоб надати батькам інформаційну допомогу в вихованні дітей, залучити їх до навчально-виховного процесу школи в бібіотеці зроблена книжкова виставка «Для вас, батьки», де батьки можуть одержати рекомендації та поради про організацію домашнього читання учнів.

В умовах оновлення суспільства, відродження національної культури вся робота бібліотеки і педагогічного колективу школи націлена на пошук нових шляхів, нових форм і методів з забезпечення інформаційних потреб читачів.

Головні завдання, які сьогодні стоять перед шкільними бібліотекарями, в майбутньому також будуть

актуальними, це:

- надання допомоги в навчально-виховному процесі;

- виховання людини нової генерації;

- виховання культури читання;

- формування у молодого покоління гуманістичних, екологічних цінностей;

- прищеплювання любові до Батьківщини й рідної мови;

- навчання спілкуванню.

Прогресивні представники вітчизняної педагогіки завжди розглядали шкільну бібліотеку як найважливішу ланку навчального процесу, підкреслюючи її безсумнівний вплив на якість навчання. Адже саме шкільна бібліотека стає для дитини першою в житті. А книга була, є и буде вічним джерелом знань для людини і після закінчення школи.

Кiлькiсть переглядiв: 120

Коментарi